FK Teplice vs MFK Karviná

Zápas mezi FK Teplice a MFK Karviná skončil remízou 2:2. Teplický tým si tak připsal osmý bod v jarní části.

FK Teplice a MFK Karviná se utkaly v 22. kole FORTUNA:LIGA. Zápas skončil remízou 2:2. Branky padly v 53. minutě z penalty Fila, 64. minutě Yasser, 14. minutě Krčík a 79. minutě Akinyemi. Obě týmy obdržely žluté karty a zápas sledovalo 3475 diváků. Teplický tým nastoupil s téměř totožnou sestavou jako ve středečním zápase s Olomoucí. Skóre mohl otevřít Gning, ale jeho šanci zneškodnil Holec a Gning se zranil. Poté se prosadil Krčík a zraněný Gning byl nahrazen Yasserem. Teplice měla převahu, ale nedokázala se prosadit. Po změně stran byl nahrazen Bílek a Urbanec přispěl k vyrovnávací brance, která byla následně potvrzena po zásahu VAR. Fila proměnil penaltu a Yasser poslal Teplice do vedení. Hosté však dokázali srovnat stav deset minut před koncem. Zápas tak skončil remízou 2:2 a Teplice si připsaly osmý bod v jarní části.