HC DYNAMO PARDUBICE - Zpráva o zápase: Dynamo Pardubice

Juniorka Dynama podlehla Škodě Plzeň 3:4 v prodloužení. Ztráta bodů pro Pardubice.

Juniorský tým Dynama Pardubice prohrál s týmem Škoda Plzeň 3:4 v prodloužení během 10. kola DHL Extraligy juniorů. Hosté začali zápas lépe a otevřeli skóre, ale Pardubice dokázaly rychle odpovědět. Po nedisciplinovaném začátku obou týmů se Pardubice ujaly vedení. Plzeň dokázala odpovědět až jednu vteřinu před koncem druhé třetiny. Pardubice znovu vedly na začátku třetí třetiny, ale Plzeň opět vyrovnala. Zápas nakonec skončil v prodloužení, kde Pardubice udělaly chybu a ztratily druhý bod, který putuje do Plzně. Trenér Jakub Venc komentoval zápas jako nepříjemnou ztrátu bodů, zdůraznil problémy s oslabením a nedisciplinovaností týmu.