Real Madrid porazil Valladolid 3:0, talent Endrick dal premiérový gól

Real Madrid porazil Valladolid 3:0 a získal první výhru v novém ročníku španělské ligy. Endrick, brazilský talent, vstřelil svůj první gól za Real Madrid.

Utkání 2. kola španělské ligy mezi Real Madrid a Valladolid skončilo výhrou Realu Madrid 3:0. Endrick, brazilský talent, vstřelil svůj první gól za vítězný tým. Atlético Madrid také zvítězilo nad Gironou 3:0 a získalo první tři body v novém ročníku. Ladislav Krejčí zůstal na lavičce poražených hostů. Real Madrid rozhodl zápas v 50. minutě díky gólu Valverdeho z přímého kopu. V závěru zápasu přidali další góly střídající hráči. Brankáře Heina překonal Díaz lobem v 88. minutě a Endrick uzavřel skóre v nastavení. Girona utrpěla porážku od Atlética Madrid 0:3, když Gazzaniga zahrál rukou mimo pokutové území a Griezmann proměnil přímý kop. Llorente a Koke přidali další góly pro Atlético Madrid. Barcelona porazila Bilbao 2:1, když rozhodující gól vstřelil Lewandowski.