Slávistky prohrály generálku s Bayernem Mnichov

Fotbalistky Slavie nezvládly poslední přípravný zápas před novým ligovým ročníkem a podlehly německým šampionkám Bayernu Mnichov.

Slávistky nezvládly generálku na nadcházející ligový ročník a prohrály s německým týmem Bayern Mnichov. V utkání se poprvé představila nová posila týmu, Kateřina Svitková. Trenér Jiří Vágner musel oželet několik hráček kvůli zranění – Gabriely Šlajsové, Kristýny Růžičkové, Albíny Goretkiové a Kateřiny Vithové. Naopak tým posílila zkušená Kateřina Svitková, která se k mužstvu připojila. Německý tým otevřel skóre už v 6. minutě a do poločasu vedl 3:0. Druhý poločas patřil sedmnáctileté Alara Sehilter, která vstřelila hattrick během dvaceti minut. Poslední gól padl v poslední minutě zápasu a uzavřel skóre 7:0 pro Bayern Mnichov. Po zápase útočnice Karolína Křivská uvedla: 'Zápas nám bohužel nevyšel ani herně, ani výsledkově, a německý tým ukázal svou sílu. Přesto hodnotím přípravu pozitivně a těším se na start nového ročníku, který nás čeká už příští týden proti Plzni.' Slávistky zakončily přípravu na sezonu s bilancí tří vítězství a dvou porážek. Liga odstartuje v sobotu 17. srpna v 14:00 zápasem proti Viktorii Plzeň na domácím hřišti v Horních Měcholupech. Vstup je zdarma, tak neváhejte a přijďte nás podpořit!