Zápas Karviná - Baník skončil nerozhodně

Baník získal první bod v nové sezoně venku proti Karviné. Hráči hráli v oslabení, ale udrželi čisté konto a zápas skončil 0:0.

Baník začal zápas v Karviné čelit pohybové aktivitě domácích, kteří se snažili omezit prostor hostům. Ostravané měli první střelecký pokus, ale nedokázali skórovat. Poté se hra odehrávala mezi oběma šestnáctkami. V 30. minutě hrozil domácí Memič, ale jeho střela minula branku. V 34. minutě měl šanci Prekop, ale nedokázal zakončit. Baník hrál od 35. minuty o deseti hráčích po červené kartě. Druhá půle začala tlakem Karviné, ale Markovič chytil střelu Planky. Baník se snažil bránit, ale Karviná měla další šance. V závěru zápasu měl Baník možnost skórovat, ale nedokázal proměnit šance. Zápas skončil nerozhodně 0:0. Oba trenéři byli spokojeni s bojovností svých týmů, i když měli výhrady k proměňování šancí.