Zápas Karviná - Baník skončil nerozhodně

Baník získal první bod v nové sezoně venku proti Karviné. Hráči hráli v oslabení, ale udrželi čisté konto a zápas skončil 0:0.

Baník získal první bod v nové sezoně venku proti Karviné. Hráči hráli v oslabení, ale udrželi čisté konto a zápas skončil 0:0. Ostravané se museli vypořádat s pohybovou aktivitou domácích, kteří nechtěli hostům dát žádný volný prostor. První střelecký pokus Baníku ve 12. minutě skončil nad brankou. Poté se hra odehrávala mezi oběma šestnáctkami. V 34. minutě měl Baník šanci skórovat, ale nedokázal proměnit. V 35. minutě byl hráč Baníku vyloučen a tým hrál o deseti. Druhá půle začala s tlakem Karviné, ale žádný tým nedokázal skórovat. Zápas skončil nerozhodně 0:0. Oba trenéři byli spokojeni s bojovností svých týmů, ale zklamáni nedostatečným využitím šancí.