Zápas Karviná - Baník skončil nerozhodně

Baník získal první bod v nové sezoně venku proti Karviné. Hráči hráli v oslabení, ale udrželi čisté konto a zápas skončil 0:0.

Baník získal první bod v nové sezoně venku proti Karviné. Hráči hráli v oslabení, ale udrželi čisté konto a zápas skončil 0:0. Karviná vstoupila do utkání s odhodláním omezit pohyb hostů a měla několik šancí na skórování. Baník se musel vypořádat s tlakem domácích, ale dokázal odolat. Hra se odehrávala převážně mezi oběma šestnáctkami a žádný tým nedokázal skórovat. Baník hrál v oslabení od 35. minuty, kdy byl hráč vyloučen. Druhá půle začala s tlakem Karviné, ale žádný tým nedokázal skórovat. Zápas skončil nerozhodně 0:0. Oba trenéři byli spokojeni s bojovností svých týmů, ale zklamáni nedostatečným využitím šancí. Statistiky hráčů a brankářů nejsou k dispozici.